EDIUS plugin kampanyası

EDIUS’la beraber kullanılabilen pluginlerde Ediusturkey.com’a özel fiyatlar sizleri bekliyor.

Plug-inler, özellikle profesyonel video yazılımlarında çalışmalarınıza inanılmaz görsellik katan eklentilerdir.
Örneğin EDIUS’u ele alırsak programla birlikte ücretsiz olarak onlarca değişik video, ses ve yazı geçiş efekti, video ve ses filtreleri gelmektedir. Ancak NewBlueFX, ProDad ve Hitfilm gibi markalar EDIUS için çok özel efektler ve filtreler üretmektedir. Özellikle altyazı ve kj içeriği üretebilen pluginler EDIUS’a inanılmaz zenginlik katmaktadır.

İşte Ediusturkey.com’a özel plugin kampanyaları:


PLUS paketi…NewBlueFX AMPLIFY 5+TITLER PRO 5 (Edius pro 7&8 uyumlu)                          865eur    325eur+KDV

55 plugin paketinde 700’den fazla video efekti içerir. Titler Pro 5 plugini ve 2 adet titler pro şablonu da paket içeriğinde gelir.

https://www.newbluefx.com/products/amplify

https://www.newbluefx.com/products/titler-pro-5


COMPLETE paketi…NewBlueFX AMPLIFY 5+TITLER PRO 5 (Edius pro 7&8 uyumlu)                1230eur    510eur+KDV

55 plugin paketinde 700’den fazla video efekti içerir. Titler Pro 5 plugini ve 9 adet titler pro şablonu da paket içeriğinde gelir.

https://www.newbluefx.com/products/amplify

https://www.newbluefx.com/products/titler-pro-5


HITFILM Ignite Pro 2017 (Edius pro 8 uyumludur, 3 pcye kadar aktive edilebilir)                          195eur    159eur+KDV

Ignite Pro 2017, EDIUS 8’de kullanmak üzere size 142 adet güçlü plugin sunar. Başka pluginlere geçiş yapmaya gerek duymadan 500’den fazla görsel efekt, hazır ayar ve renk analiz ve düzeltme araçları ile deneyiminizi geliştirin.

https://hitfilm.com/ignite-pro


HITFILM Pro 2017 (Edius pro 8 uyumludur, 3 pcye kadar aktive edilebilir)                                    335eur    269eur+KDV

Profesyonel kurgu, süper güçlere sahip visual efektler, gelecek jenerasyon filmler, 2D&3D yazı efektleri, 3D modellerle çalışma, BorisFX 3D objects…HitFilm Pro 2017, Ignite Pro paketi de dahil olmak üzere onlarca görsel efekt içerir. Tam donanımlı bir kurgu paketidir.

https://hitfilm.com/pro


 

Leave a Reply

Kapat