EDIUS PRO 8

 

EDIUS Pro 8 hakkında bilmeniz gereken 8 şey
Bir Editör, teknoloji nedeni ile beklemek zorunda kaldığında yaratıcılığı sekteye uğrar. Bu sorun, EDIUS Pro 8 ile asla yaşanmaz. EDIUS Pro 8, gerçek zamanlı olarak daha çok format ve daha çok çözünürlük desteğiyle hızlı düzenleme yeteneğini sürdürüyor. Burada EDIUS Pro 8 hakkında bilmeniz gereken 8 önemli bilgi yer alıyor:
Deneyebilirsiniz Satın Alabilirsiniz Ömür Boyu Kullanım Yönetebilirsiniz
Bir BELDEN markası olan Grass Valley’in, bir çok yeni yükseltme yaparak çıkarttığı EDIUS Pro 8’in, 31 gün kullanabileceğiniz bir deneme sürümünü indirebilirsiniz. EDIUS Pro 8’e son kullanıcı satış fiyatı 485 Euro bedelle sahip olabilirsiniz. EDIUS Pro 7 kullanıcıları ise, yeni versiyona 190 Euro bedelle yükseltebilirler. EDIUS Pro 8 bir abonelik yazılımı değildir. Ömür boyunca EDIUS 8.x versiyonları ücretsiz güncellemeler ve yeni işlevler almaya devam edecektir. Edius Pro 8 ile birlikte, kurgu öncesinde video ve resimlerinizi düzenlemek için mükemmel bir araç olan MYNC gelmektedir.
Canon XC10 görüntüleri düzenleyebilirsiniz  Intel CPU’dan daha iyi faydalanacaksınız                                                    Daha fazla OpenFX yazılımı kullanabilirsiniz Üçüncü parti I/O donanım kullanabilirsiniz
Edius 8, Canon’un yakın zamanda duyurulan XF-AVC video formatını destekleyen ilk NLE yazılımıdır. Edius Pro 8, 4K kurgu esnasında bile süper hızlı H.264 export ve şaşırtan playback için Intel’in Quick Sync Video özelliğinden yararlanır. Edius Pro 8, görsel efekt plug-inleri için OpenFX standardını desteklemektedir. Edius Pro 8, Blackmagic Design’ın son donanımlarını destekler. Ayrıca, üçüncü parti başka I/O donanımların desteklenmesi konusunda, çalışmalar yapılmaktadır.
Daha Fazla Bilgi


Edius Pro 8 hakkında Grass Valley web sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinin.

Yukarıda belirtilen fiyatlar liste fiyatlarıdır ve KDV eklenecektir.

EDIUS 8 online kullanım kılavuzu

EDIUS kullanma kılavuzu HTML olarak daima güncellenmektedir.

EDIUS 8 dökümantasyon kütüphanesi

Okumayı seviyor musun? Daha fazla bilgiye ihtiyacın mı var? EDIUS 8 hakkında daha fazla bilgi için kütüphaneye göz atın.