ÖZELLİKLER

Daha gerçek zamanlı,
Daha çok format

Edius Pro 8, zamanın en çok yönlü ve en hızlı, real-time kurgu yazılımıdır.
Edius Pro 8, daha çok formatta ve daha fazla çözünürlükte gerçek zamanlı çalışabilmektedir.
Herşeyi Daha Hızlı Düzenle
Edius Pro 8, belgesel ve 4K tiyatral yapımlar dahil olmak üzere, tüm profesyonel yapımlar için mükemmel bir kurgu editörüdür.

Optimize

Edius Pro 8, 4K materyalleri kurgularken bile, süper hızlı H.264 çıkış alma ve şaşırtıcı H.264 oynatma performansı için, Intel’in “Quick Sync Video” – En yeni Core i3, i5 ve i7 işlemciler dahil –  özelliğinden yararlanır.

Organize

Edius Pro 8 ile birlikte gelen yeni MYNC(GV Browser) aracı, kullanılacak görsel ve videoların kurgu öncesinde düzenlenmesi için ideal bir araç olarak eklenmiştir.

Diğerleri ile sorunsuz çalışır

Edius Pro 8, Blackmagic Design, Matrox ve AJA Video Systems gibi üçüncü parti markaların capture kartlarıyla uyumludur.
Edius Pro 8; Grass Valley HQX ile DaVinci Resolve Studio arasında AAF ve EDL dosyalarının import/export ve renk düzeltme alışverişini destekler.

Düşük Bazen Yüksek Olabilir

Edius Pro 8 ile düşük çözünürlüklü proxy modunda çalışırken, daha güçlü Desktop ve Notebook sistemlerine ihtiyacınız olmayacaktır. Edius Pro 8’in çalışması için, kullandığınız Desktop veya Notebook’unuz gücü yeterli olacaktır.

Bu Transcode inanılmaz

Rakipsiz Real-Time video dönüştürme teknolojisi ile Edius Pro 8; 4K, HD ve SD çözünürlükler, en-boy oranları ve kare değerleri arasında Real-Time dönüştürme yeteneğine sahiptir.
Edius Pro 8’in gücünü parmaklarınızın ucunda hissedin..