Gizlilik Koşulları

GİZLİLİK KOŞULLARI

Avkom Teknoloji Bilgisayar ve Elektronik Sistemleri San ve Tic A.Ş., ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
Avkom Teknoloji Bilgisayar ve Elektronik Sistemleri San ve Tic A.Ş., Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.
Kişisel Bilgilere, sadece Avkom Teknoloji Bilgisayar ve Elektronik Sistemleri San ve Tic A.Ş. yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Avkom Teknoloji Bilgisayar ve Elektronik Sistemleri San ve Tic A.Ş., Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Avkom Teknoloji Bilgisayar ve Elektronik Sistemleri San ve Tic A.Ş. aittir.
Avkom Teknoloji Bilgisayar ve Elektronik Sistemleri San ve Tic A.Ş.ye ait bu web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Edius'ta Stoklarla Sınırlı Kampanya