Edius Pro 9 Home Edition

Grass Valley 2017’de olduğu gibi, 2019 yazında da, bireysel kullanıcılar için düşük bir fiyata özel bir EDIUS sürümü sunuyor: ”EDIUS Pro 9 Home Edition.” 

Bu sürüm EDIUS Pro 9’un tüm özelliklerine sahip ve yalnızca 195euro+Kdv fiyatıyla süper bir fırsat sunuyor. Normal sürümden farkı ise ticari olarak kullanılmaması* ve EDIUS pro 10 sürümü yayımlandığında indirimli olarak yapılan upgrade/yükseltme hakkından yararlanamayacak olmasıdır.

EDIUS Pro 9 Home Edition, normal sürümden %50’den daha fazla uygun fiyatıyla çok cazip bir teklif. Özellikle Youtuberlar, ev kullanıcıları, öğrenciler vb. gibi bireysel kullanıcılar için, dünyanın en çok kullanılan profesyonel kurgu programlarından EDIUS’u çok uygun bir bütçeyle sunuyor. Hem de 400eur değerinde NewblueFX Titler pro 5 plugin paketi hediyesiyle birlikte. Detaylar için:  https://www.ediusturkey.com/edius-9-yeniyil-hediyesi/

Ancak acele edin! Bu teklif sadece 31 Ağustos 2019’a kadar geçerli:)

 

EDIUS Pro 9, mükemmel performansı ve kararlılığı ile bilinen ve abonelik veya kiralama şartı olmadan kullanılabilen bir yazılımdır. EDIUS, yaratıcı prodüksiyoncular için özel çekimlerinde kullanabilecekleri sayısız optimize edilmiş işlev sunar. Örneğin çoklu kamera düzenleme özelliği veya yaratıcı film görünümleri için detaylı ve çabuk color correction ayarları içerir. 

EDIUS Pro 9, hemen hemen her modern kamera kodeğini destekler ve timeline’da kare sayısı ve çözünürlüğü ne olursa olsun her türlü materyalin karışık kurgusuna olanak tanır, hem de ekstra render istemeden. 

 

EDIUS Pro 9 standart bir dizüstü bilgisayarda ya da ofis PC’sinde çalıştığı için genellikle mevcut donanıma ek bir yatırım gerektirmez.

  *Edius pro 9 Home Edition lisanslaması kişiye yapılacaktır ve fatura kişi adına TC kimlik no ile kesilecektir. Faturayla ilgili tersi bir durum veya ticari kullanım olduğu tespit edilirse  lisans iptal edilecektir.

 

Nasıl Satın alabilirsiniz?

Bu ürünün satışı için bayilerimizle temas kurabilirsiniz. Bayi listemiz için tıklayınız. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle 0212 320 97 77 veya info@ediusturkey.com adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.