Kısa bir süre için geçerli bu fırsatı kaçırmayın

SON TARİH: 15 ocak 2020

Mercalli V5 Suite for EDIUS Gerçek zamanlı video stabilizasyonu ve resim optimizasyonu

   Özellikle sezgisel ve hızlı çalışmak isteyenler için tek engel, eskiden mutlaka gerekli olan, görüntüleri analiz etmek için oldukça zaman alan süreydi.

   Ama artık şimdiki zamanda bu gerekli değil! ProDAD Mercalli RT ile stabilizasyondan önce kapsamlı bir video analizine artık gerek yok. İlk kez, görüntüler gerçek zamanlı olarak, zaman çizelgenizde canlı olarak dengeleniyor. İsterseniz, stabilizasyon derecesini, yakınlaştırma miktarını yaratıcı bir şekilde kontrol edebilir ve her bir özel sahnenin karakterine mükemmel şekilde uyması için stabilizasyon karakterini seçebilirsiniz.

   Ve daha da iyisi: proDAD Mercalli RT ile birlikte EDIUS için gerçek zamanlı resim çözümü olarak proDAD Picture Enhanzr’ı sunuyoruz. Picture Enhanzr, gerçek zamanlı otomatik olarak çekimlerinizin dinamiklerini, kontrastını ve parlaklığını analiz eder ve optimize eder. Görüntüleriniz daha parlak, ayrıntılı ve canlı görünür. İsterseniz, ayarları manuel kontrol edebilir veya Mercalli’nin otomatik olarak tek tek her sahneye en uygun değerleri ayarlamasını sağlayabilirsiniz. Siz ve izleyicileriniz farkı görecek ve işinizin keyfini daha fazla çıkaracaksınız.

Sallanma veya çarpık görüntülerdeki yoğun CMOS düzeltmeleri için CMOS FIXR Pro ve en zorlu stabilizasyon çalışamalrı için Mercalli Pro sizin için doğru eklentilerdir.

EDIUS için sunulan Mercalli V5 Suite paketindeki bu iki yeni eklenti Mercalli RT ve Picture Enhanzr; Mercalli Pro, CMOS Fixr Pro ve Mercalli Standalone eklentilerini tamamlıyor. Neredeyse her tür video çekimlerini optimize etmeye, stabilize etmeye ve CMOS düzeltmeye mükemmel şekilde hazırsın.

Kapat