EDIUS
EĞİTİM LİSANSI

at

Dünyada giderek daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanan ve yaklaşık 200bin kullanıcısı olan EDIUS kurgu yazılımı,
eğitim kurumlarına yüksek derecede önem veren Grass Valley tarafından %60 fiyat avantajıyla sunuluyor.

EDIUS; özellikle üniversiteler, meslek yüksek okulları, mesleki liseler ve düz liselerin profesyonel video kurgu eğitimi çerçevesinde en çok tercih ettiği yazılımların başında geliyor. Türkiye’deki iletişim fakültelerinin yaklaşık %80’i EDIUS kullanıyor* ve bu oran günden güne artıyor. EDIUS’un eğitim kurumlarında tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri, Türkiye’deki ulusal ve yerel Tv kanallarının, prodüksiyon şirketlerinin, belediyelerin, kamu kurumlarının, birçok özel firmanın, kuruluşun, vakıfların, derneklerin ve sosyal medya içerik üreticilerinin yüksek oranda video kurgu işlerinde EDIUS’u tercih etmesi. Bu sayede EDIUS eğitimi alan öğrenciler okullarından mezun olduktan sonra çok daha rahat iş bulabilme şansını yakalıyor.

*Türkiye’deki son 7 yıllık(2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021) distribütör satış verilerine göre.

EDIUS versiyonlarıyla birebir aynı özellikleri sunan EDIUS EDU lisanslarının tek farkı ücretli upgrade edilememesidir. Ancak upgrade lisans fiyatı Edu lisans fiyatıyla aynı olduğu için bir kayıp olmamaktadır. EDIUS lisansı kalıcı bir lisanstır yani her sene tekrar tekrar ücret ödemek ve satın alma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede bütçenizi kolay ve öngörülebilir bir şekilde yönetebilirsiniz.
EDIUS EDU lisanslarını, sadece Yükseköğretim Kurumu’na bağlı üniversiteler ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ortaokul, lise ve kolej statüsündeki eğitim kurumları satın alabilir.

1792345-8hMsd5

Eğer siz de okulunuzda bir fark yaratmak, en çok tercih edilen okullardan biri olmak, profesyonel projelere imza atmak ve ödüller kazanmak istiyorsanız,
EDIUS’un yaratıcı dünyasına adım atabilirsiniz.

Satış için yetkili EDIUS bayilerine ulaşabilir, teknik destek için Türkiye Distribütörü Provideo Teknoloji’yi 0212.320 97 77’den arayabilir veya kurgu programları içinde Türkiye’de tek canlı Türkçe destek için www.ediusturkey.com adresine girebilirsiniz.