GİZLİLİK KOŞULLARI

Provideo Video Teknolojileri Tic. A.Ş., ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan ad-soyad, elektronik posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası ve diğer kişisel verileri (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
Provideo Video Teknolojileri Tic. A.Ş., kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.
Kişisel Bilgilere, sadece Provideo Video Teknolojileri Tic. A.Ş. yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Provideo Video Teknolojileri Tic. A.Ş., Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Provideo Video Teknolojileri Tic. A.Ş.’ye aittir.
Provideo Video Teknolojileri Tic. A.Ş.’ye ait bu web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.