Mync, EDIUS 8.32 güncellemesinden itibaren ücretsiz olarak gelen medya içerik yönetim aracıdır. Mync, EDIUS full versiyonu yüklediğinizde sisteminize otomatik olarak yüklenir. Ayrıca Mync’i EDIUS’tan bağımsız olarak da açabilir ve video ve resimlerinizi EDIUS’ta düzenlemek üzere hazırlayabilirsiniz.

Mync; ön izleme, etiketleme, organize etme ve hatta medyalarınızı düzenlemek için mükemmel bir araçtır. Mync’teki en kullanışlı yeniliklerden biri Storyboard özelliğidir. Bu özellik kısa sekansları kolayca ve hızlıca düzenlemenizi sağlar.
Özellikle fotoğrafçılar ve YouTuber’lar için mükemmel özellikler sunan Mync, profesyonel kullanıcılar için de çok kullanışlı bir araçtır.

VİDEO;
Video oynatıcı olarak çok güçlüdür. 4K dahil tüm formatları ayırt etmeden oynatır. Ayrıca amacınıza uygun olarak videoları düzenleyebilir ve dönüştürebilirsiniz.

FOTOĞRAF;
Çok büyük resim dosyalarını küçük resimler halinde görebilir, listeyebilir, sıralayabilir ve arama yapabilirsiniz. Çok basit işlemlerle orjinal kataloglar oluşturabilirsiniz.

MULTI-FORMAT;
Akıllı telefon ve DSLR kamera dosyalarının yanısıra, Sony XAVC, Canon XF-AVC ve Apple ProRes gibi çeşitli profesyonel dosya formatlarını da destekler.

PAYLAŞ;
Mync’de yönettiğiniz dosyalarınızı doğrudan YouTube, Vimeo veya Facebook’a yükleyebilirsiniz. Üstelik bir FTP istemcisi olarak, dosyalar bir FTP sunucusuna yüklenebilir, bu da çalışmanızı profesyonel uygulamalar için kullanışlı hale getirir.

Bu linkte Mync için hazırlanan ücretsiz öğretici videoları izleyebilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCUMILeRm8pcwCJcIU2E2C2Q

Ayrıca aşağıdaki linke girerek 45 dakikalık Mync özel öğretici yazılımını indirebilirsiniz.
https: //www.mync.shop/download-tutorial

Mync’le ilgili daha detaylı bilgi için:
https://myncworld.com/en/

NOT: Mync, EDIUS Pro veya Workgroup versiyonlarından birini yüklediğinizde sisteminize otomatik olarak yüklenir. Ancak EDIUS olmadan kullanmak isterseniz Mync Basic veya Pro sürümlerinden birini satın almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.